Üretim

50 yıllık takı, toka ve aksesuar imalatı ve piyasa tecrübesiyle bugün sektörün saygıdeğer firmalarındandır.

Şu anda geldiği konum itibariyle, her türlü toka üretiminin gerçekleştirildiği bir altyapı, donanım ve teknolojiye sahiptir.

İthalat ve imalatıyla;  takı, toka ve giyimi tamamlayıcı bilumum aksesuarların güncel moda ve tasarım trendlerini takip ederek müşterilerine seçkin ürünler sunmaktadır.

Kendi ithal ve mamul ürünlerinin dışında dünyaca bilinen markalar Barbie, Hot Wheels, Monster High, Hello Kitty, Disney, Sponge Bob, Spiderman, saç aksesuarları, ayna, fırça, anahtarlık ürünlerinde 36 ülke ve Türkiye lisans haklarına sahiptir.

Yurtiçi satışları yanında, pek çok ülkeye ihracatı ve lisanslı ürünlerde Doğu Avrupa,  Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Balkan ülkeleri olmak üzere pek çok ticari partnerle lisanslı ürün ihracatı bazında dış ticaret ilişkileri vardır.

Üst derece üretim kapasitesi olan fabrikası, ithal ve yerli ürünlerin depolandığı tesisleri, toptan satış yapan mağazaları, ülke içindeki zincirleme dağıtım – tedarikci ağı ve pazarlama departmanının takip ve çalışmaları sayesinde ürünlerin ülke sathında yaygın bir şekilde son kullanıcıya ulaşmasını temin etmektedir.